ویزا نامبر یا شماره ویزا یا سهمیه ویزا برای سال 2017 در مورد کیس های لاتاری که ویزای تنوع نژادی است به پایان رسید. در تاریخ 12 سپتامبر اولین بار سفارت ابوظبی اعلام پایان ویزا را انجام داد و در پی آن سفارت انکارا و امروز 14 سپتامبر از طریق مشتریان موسسه حامی مهاجر در سفارت ایروان متوجه اتمام ظرفیت ویزا برای تمامی سفارت ها شدیم.

هر سال سهمیه ویزا برای ایران نهایتا 3500 ویزا نامبر بوده که برخی سنوات تعداد کمتری صادر شده. در ادامه، متنی که از یکی از همکاران به دست ما رسیده برای شما منتشر میکنیم. 

از مشاهده اطلاعیه سفارت آمریکا در ابوظبی و اخبار رسیده از طرف دوستان برنده در ایروان متأسفانه می تونیم نتیجه گیری کنیم که پرونده لاتاری ۲۰۱۷ رو خیلی زودتر از موعد مقرر یعنی ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ می بندن و سفارتها تنها قصد دارند به خانواده هایی که یکی از اعضا آنها موفق به دریافت ویزا نگردیده در صورتی که کلیرنس پرونده به اتمام رسیده درخصوص صدور ویزا برای اون فرد تصمیم گیری کنند که البته تضمینی هم برایش وجود ندارد.

تعداد زیادی پیام دریافت کردم از شما دوستان عزیزم، می دونم چقدر تلاش کردید و چقدر هم ناراحت هستید در این مدت زمانی که گذشت کنار یکدیگر هم قدم بودیم واقعا از صمیم قلب همگی ناراحت و نگران هستیم ولی جز صبر و انتظار آیا کاری میشه انجام داد!

 

ازم پرسیده بودید آیا قصه لاتاری ۲۰۱۴ واسه ما ۲۰۱۷ای ها هم تکرار شده؟

اول بذارید ببینیم آمار تعداد برنده ها و صدور ویزای لاتاری ۲۰۱۴ چگونه بوده:

در لاتاری ۲۰۱۴ تعداد ۶۰۲۷ برنده از ایران داشتیم .همانطور که اطلاع دارید حداکثر ۳۵۰۰ ویزا سهم کشورمون ایران است که در لاتاری ۲۰۱۴ فقط ۲۳۲۶ کیس همراه با همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱سال خود توانستتد ویزا دریافت کنند. حدود ۶۰ویزا هم برای برندگان ایرانی که در امریکا با سایر ویزاهای دیگر بودند صادر شده بود.

درحالی که در آن دوران سفارت ها اطلاعیه صادر می کردند مبنی بر اتمام سهمیه ایران اما مجموعا سهم کشورمون ایران در لاتاری ۲۰۱۴ فقط ۲۳۸۶ویزا بود و خیلی ها موفق به دریافت ویزا متأسفانه نشدند. متأسفانه برای لاتاری ۲۰۱۵ هم همین داستان اتفاق افتاد به آمار زیر توجه کنید

تعداد برندگان لاتاری ۲۰۱۵ از ایران ۴۹۹۱ برنده بود که تنها ۲۶۲۷ ویزا برای برندگان لاتاری ۲۰۱۵ از کشورمون ایران به همراه خانواده آنها صادر شده بود و تعداد ۳۴ ویزا برای برندگانی که در خاک آمریکا با ویزاهای غیر مهاجرتی دیگر اقامت داشتند.

 

 

مجموعا در لاتاری ۲۰۱۵ تعداد ۲۶۶۱ویزا برای برندگان با ملیت ایرانی صادر شده بود و اعداد و ارقام نشون داده شده در لاتاری ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ نشان دهنده عدم اتمام سهمیه ایران را می دهد.

 

منتظر آمار تعداد ویزاهای صادر شده لاتاری ۲۰۱۷ هستیم درصورت انتشار آنها از طرف وزارت امور خارجه آمریکا با شما عزیزان درمیان خواهیم گذاشت. ما تا انتهای این مسیر تا خود ۳۰ سپتامبر پیگیر هستیم، مطمئنا اگر اخبار موثقی در اختیارمون قرار بگیره به سمع و نظر شما عزیزان می رسونیم.

ثبت نام لاتاری 2020

تا مشخص شدن حکم دادگاه عالی در مورد وضعیت حکم ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا، ثبت نام یا پیش ثبت نام لاتاری در این وب سایت انجام نخواهد شد. به محض مشخص شدن وضعیت لاتاری 2020 از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد.جهت دریافت راهنمایی از طریق آیدی تلگرام @visa2019 ارتباط بگیرید.

اعلام نتایج لاتاری 2019

جهت دریافت نتایج توسط موسسه حامی مهاجر فرم زیر را تکمیل کنید.

دریافت راهنمایی از طریق تلگرام با آیدی @visa18

عضویت در خبرنامه حامی مهاجر

جهت دریافت آخرین اخبار مهاجرت در خبر نامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

مشاوره برندگان لاتاری

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

جهت رزرو وقت مشاوره برای برندگان لاتاری

 

  • 02144281483
  • 02144281489

تلفن ها فقط جهت رزرو وقت مشاوره میباشد و اوپراتور امکان مشاوره و راهنمایی شما را ندارد.

جستجو

phone
021-44215818
021-44215866
telegram راهنمای برندگان لاتاری 2019