پایان پرونده های لاتاری 2017

امروز پرونده لاتاری 2017 رسما بسته شد. سال عجیبی بود. از فردا مصاحبه های برنده های لاتاری 2018 آغاز میشه و سال دیگه همین موقع پرونده های لاتاری 2018 به پایان میرسه. البته ثبت نام لاتاری 2019 هم از سه روز دیگه آغاز میشه.

 کیس شماره 919 داشتیم که هنوز در AP و پروسه اداری هست و از پروسه اداری هرگز خارج نشد و کیس بالای 7000 داشتیم که ویزا دریافت کرد. کیسی داشتم تحصیل کرده که سه بار اقدام به ارسال مدارک به سفارت کرد و بالای 60 میلیون هزینه کرد و کیسی داشتم که با چهار میلیون هزینه حتی بدون مدرک دیپلم یکضرب به ویزا رسید.

ترامپ شد کابوس برای برندگان 2017. سخت بود و پر استرس. بسیاری هم این وسط کاسبی کردن. کاسب هایی که خودشون رو وکیل معرفی کردن و شروع به فروش پیشنهاد شغلی و پذیرش دانشگاه کردند. بعضیاشون به ویزا ختم شد و بعضیای دیگه کلاهبرداری کردن. بعضی وکلا تو همین هیاهو برند شدن و معروف شدن و بعضیا هم کلا به خاطر سختی کار کنار کشیدن. پذیرش دانشگاه از دو هزار دلار تا سه هزار دلار فروخته شد. پیشنهاد شغلی از 6 هزار دلار تا 10 هزار دلار فروخته شد.

کیس های داشتیم که بالای 50 میلیون پول job offer دادن. کیس هایی داشتیم که بدون هزینه ویزا گرفتن. کیس داشتم که مادر و دختر ویزا گرفتن اما به پدر ویزا داده نشد. الان خانم و دختر آمریکا هستن و آقا در تلاش برای اخذ ویزای خانوادگی. بسیاری از دوستان رو اصلا ندیدیم و غیر حضوری کاراشون رو کردیم.

دلم برای بعضیا واقعا سوخت. بعضیا واقعا دوست داشتن برن آمریکا، لایقش بودن.
مورد داشتیم که بعد اخذ ویزا برای اینکه با ما تصفیه حساب نکنه دیگه جواب مارو هم نداد!
مورد داشتیم که رفت آمریکا و ازشون خواستیم یه خط در مورد خوبی ها و بدیهامون بنویسن که تو کانال بزاریم و ایشون خیلی شیک امتناع کردن.
مورد داشتیم 2016 برنده شد و اقدام نکرد، 2017 هم برنده شد و اقدام کرد و ویزا گرفت. اما باز تصمیم گرفت نره. گفت ایران بهتره :)
مورد داشتیم که ویزا گرفت و پاکتی که سفارت بهشون داد و نباید باز میکرد رو باز کرد و به همون دلیل از مرز آمریکا برش گردوندن!!!!

یکی بود به اسم محمد، ویزاشو گرفت. ترامپ رئیس جمهور شد، زندگی رو فروخت، از شغلش استعفا داد که بره یهو ترامپ گفت همه ویزاها لغو!!!!! چه حالی داشت بنده خدا.
چند روز گذشت تا از ایالتی یه حکم اومد که ترامپ اشتباه میکنه. اینا رفتن، به همراه خیلیا دیگه. بعضیا دو روز بازداشت بودن تا با حکم یه قاضی دیگه بهشون اجازه ورود دادن. بعضیا ویزاشون باطل شد و به حکم فلان قاضی با همون ویزای باطل شده بازهم به آمریکا پذیرفته شدن.

خیلی پر هیاهو و پر از چالش بود.
حالا دوره برنده های لاتاری 2018 هست. از فردا مصاحبه ها شروع میشه. خیالتون رو راحت کنم. کارتون سخته اما نه به سختی برنده های 2017. استرس دارید نه به اندازه 2017. مسیر تقریبا شفاف شده و همه چیز قابل پیش بینی تر. خوب ما هم با تجربه تر، حریف دیگه آفیسر نیست، حریفمون ترامپه و حکم های احمقانش. براتون آرزوی موفقیت میکنم و همه تلاشمون رو برای رسیدن شما به ویزا میکنیم.

ارادتمند شما
محمد راد
مدیرعامل موسسه حامی مهاجر

Administrative processing

نمونه کیس 919 که هرگز از AP خارج نشد.

 

7329ISSUED

نمونه کیسی که مادر و دختر ویزا دریافت کردند اما برای پدر ویزا صادر نشد.

 

 

ثبت نام لاتاری 2020

تا مشخص شدن حکم دادگاه عالی در مورد وضعیت حکم ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا، ثبت نام یا پیش ثبت نام لاتاری در این وب سایت انجام نخواهد شد. به محض مشخص شدن وضعیت لاتاری 2020 از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد.جهت دریافت راهنمایی از طریق آیدی تلگرام @visa2019 ارتباط بگیرید.

اعلام نتایج لاتاری 2019

جهت دریافت نتایج توسط موسسه حامی مهاجر فرم زیر را تکمیل کنید.

دریافت راهنمایی از طریق تلگرام با آیدی @visa18

عضویت در خبرنامه حامی مهاجر

جهت دریافت آخرین اخبار مهاجرت در خبر نامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

مشاوره برندگان لاتاری

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

جهت رزرو وقت مشاوره برای برندگان لاتاری

 

  • 02144281483
  • 02144281489

تلفن ها فقط جهت رزرو وقت مشاوره میباشد و اوپراتور امکان مشاوره و راهنمایی شما را ندارد.

جستجو

phone
021-44215818
021-44215866
telegram راهنمای برندگان لاتاری 2019