زندگی در ایالات متحده آمریکا

مقالات گرین کارت لاتاری را در این بخش مشاهده کنید .

هزینه زندگی در آمریکا

در این مقاله اطلاعات مستندی در باب زندگی در ایالات متحده آمریکا و هزینه های جاری و معمول زندگی در آمریکا خواهید خواند، سعی شده است اطلاعات مستند و از منابع موثق ترجمه و تهیه شود.

اجاره خانه

اگر شما یک مهاجر به آمریکا هستید مهم ترین خرجتان برای سکونت در امریکا هزینه اجاره است.مثلا اجاره یک آپارتمان تکخوابه در شهری مثل دالاس به طور متوسط ماهی 700 دلار است که همین خانه در ایالت کالیفرنیا میتواند بیش از 1000 دلار باشد علاوه بر این ها جداگانه باید مبلغی بین 40 تا 80 دلار هم بسته به فصل و میزان مصرف برای هزینه انرژی تان در نظر بگیرید و هم برای بیمه خانه تان که در انجا الزامیست باید مبلغی حدود 12 دلار کنار بزارین.

هزینه درمان

برعکس هزینه مواد خوراکی در آمریکا که بسیار پایین است مخارجی مانند تعمیرات، بیمه و خدمات درمانی بسیار زیاد است . برای همین مردم این کشور به پیشگیری اهمیت بیشتری می دهند و به همین علت زیاد ورزش می کنند. اگر شما در امریکا زندگی میکنید و بیمه نباشید یک سرماخوردگی ساده و تزریق آنتی بیوتیک برای شما حداقل 110 دلار خرج دارد البته اگر بیمه باشید حدود 80 درصد ار طرف بیمه به شما کمک خواهد شد در حالی که ایران فقط 30 درصد هزینه های درمانی را پوشش می دهند

مواد خوراکی

  • شیر: ساکنان آمریکا می توانند خیلی راحت مواد خوراکی ارزان قیمت تهیه کنند. مثلا یک گالن شیر (3.78 لیتر یا همان چهار لیتری خودمان) بین 2.5 تا 3 دلار قیمت دارد. که در ایران بسیار گرون تر است.
  • تخم مرغ: قیمت یک شانه تخم مرغ که در آمریکا حدود سه دلار است یا یک بسته تخم مرغ رسمی دوازده تایی حدود 4.5 دلار است.
  • روغن و کره: کره که در ایران بارها دچار نوسانات قیمتی شده است در امریکا بسیار ارزان است. فیمت هر پوند آن (معادل 454 گرم) سه دلار است نیم پوند پنیر درجه یک خامه ای هم 2.38 دلار و یک گالن روغن مایع هم حدود 9 دلار است و کیلوی سکر کمتر از یک دلار است.
  • گوشت و برنج: قیمت گوشت در آمریکا با میوه و سبزیجات بسیار متفاوت است. درجه یک گاو کیلویی 10 دلار، گوشت چرخ کرده 11 دلار و سینه مرغ آماده 4.5 دلار قیمت دارد و برنج هندی که در سبد غذایی ان ها جایگاه ثابتی ندارد کیلویی 10 تا 13 دلار قیمت دارد.

تلویزیون و اینترنت

در آمریکا برای تماشای کانال های تلویزیونی هم باید هزینه جداگانه پرداخت کنید. مثلا باید برای دریافت 80 کانال ماهانه 40 دلار بپردازید و همچنبن میتوانید با پرداخت شبی یک دلار فیلم کرایه کنید با 10 دلار اشتراک ماهانه بگیرید. و برای این که روی تلفن همراهتون اینترنت پرسرعت با مکالمه رایگان داشته باشید باید بین 40 تا 60 دلار ماهانه پول بدهید.

تلفن همراه

کار دیگه ای که برای استفاده همزمان اینترنت و تلفن همراه می توانید بکنید این است که مثلا یک گوشی 700 دلاری را با قیمت 150 دلار به مدت دو سال بگیرید. حتی گوشی های قدیمی تر مثل Iphone 4s را به صورت رایگاه می توانید دریافت کنید و ماهی 65 تا 90 دلار براساس حجم دانلود مورد نیاز هزینه بپردازید.

مالیات بر ارزش افزوده

هر چیزی که در امریکا می خرید باید مالیاتی حدود 8 درصد روی ان پرداخت کنید که در ایران با نام مالیات بر ارزش افزوده شناخته میشه که در ایران این رقم 6 درصد است.

سوالی دارید ؟ حامی مهاجر پاسخگوی شماست
سوالی دارید ؟ حامی مهاجر پاسخگوی شماست
با حامی مهاجر در شبکه های اجتماعی همراه باشید
با حامی مهاجر در شبکه های اجتماعی همراه باشید

ثبت نام لاتاری 2020

تا مشخص شدن حکم دادگاه عالی در مورد وضعیت حکم ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا، ثبت نام یا پیش ثبت نام لاتاری در این وب سایت انجام نخواهد شد. به محض مشخص شدن وضعیت لاتاری 2020 از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد.جهت دریافت راهنمایی از طریق آیدی تلگرام @visa2019 ارتباط بگیرید.

اعلام نتایج لاتاری 2019

جهت دریافت نتایج توسط موسسه حامی مهاجر فرم زیر را تکمیل کنید.

دریافت راهنمایی از طریق تلگرام با آیدی @visa18

عضویت در خبرنامه حامی مهاجر

جهت دریافت آخرین اخبار مهاجرت در خبر نامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

مشاوره برندگان لاتاری

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

جهت رزرو وقت مشاوره برای برندگان لاتاری

 

  • 02144281483
  • 02144281489

تلفن ها فقط جهت رزرو وقت مشاوره میباشد و اوپراتور امکان مشاوره و راهنمایی شما را ندارد.

جستجو

phone
021-44215818
021-44215866
telegram راهنمای برندگان لاتاری 2019