زمان باقی مانده تا اعلام نتایج لاتاری 2019

مشاوره برندگان لاتاری 2018

021-44215818

021-44216023

تماس با موسسه ی حامی مهاجر

ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری گرین کارت ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا است که هر ساله در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد.

ثبت نام لاتاری 2019

رویدادی که در آن قرار داریم، شرکت در برنامه قرعه کشی ویزای گوناگونی است که آن را در ایران با نام لاتاری میشناسیم. این رویداد برای دوره 2019 در تاریخ سوم اکتبر آغاز شد و در تاریخ 15 اکتبر با ناگهان بسته شد. پس از چند روز به علت مشکلات تکنیکی در سایت رسمی تمامی ثبت نام های سوم تا پانزدهم اکتبر ملغی شناخته شد و طی دستورالعملی اعلام شد که ثبت نام رسمی از تاریخ 18 اکتبر مجدد آغاز و سپس در تاریخ 22 نوامبر به پایان خواهد رسید. ضمنا تمامی ثبت نام های بین سوم تا پانزدهم اکتبر بی ارزش تلقی شده و دستورالعمل جدید، نسبت به تجدید ثبت نام های قبلی مطرح شد.
شرح زمانبندی لاتاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی
ثبت نام لاتاری 18 اکتبر تا 22 نوامبر 2017 27 مهر تا 1 آذر 1396
اعلام نتایج لاتاری 15 می 2018 25 اردیبهشت 1397
مصاحبه برندگان لاتاری اول اکتبر 2018 تا پایان سپتامبر 2019

شرایط ثبت نام لاتاری

برای ثبت نام هیچ شرطی نیست. شما با هر مدرکی یا هر سنی میتوانید در قرعه کشی شرکت کنید، اما پس از برنده شدن برای اخذ ویزا باید دارای شرایطی باشید. پس هر کسی با هر شرایطی میتواند برنده شود اما پس از برنده شدن برای دریافت ویزا باید مدارکی ارائه کنید که نشان دهد شما شرایط دریافت ویزای DV یا ویزای تنوع نژادی یا ویزای لاتاری را دارید. شرایط دریافت ویزای تنوع نژادی ساده است. از نظر قانون کلی شما باید دیپلم دبیرستان داشته باشید. دیپلم دبیرستان آمریکا معادل 12 سال تحصیل در ایران است. یعنی حداقل پیش دانشگاهی نظام جدید یا کلاس 12 ام نظام قدیم. برای فنی حرفه ای ها که دیپلم آنها یازده ساله است در صورتی که بیش از یک سال وارد دانشگاه شده باشند میتوانند این تحصیلات را معادل دیپلم آمریکا بدانند.

شرط جایگزین مدرک تحصیلی

در صورتی که برنده لاتاری شدید اما مدرک تحصیلی شما زیر دیپلم است، با ارائه دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته میتوانید موفق به اخذ ویزا شوید.

استثناها و تبصره ها : موسسه حامی مهاجر کاملا مسلط به قوانین مهاجرتی آمریکا است و این نوید را به شما میدهد که شما با هر مدرک تحصیلی حتی زیر دیپلم میتوانید در لاتاری شرکت کنید، پس از برنده شدن شما، تا اخذ ویزا همراهتان خواهیم بود. پس نگران مدرک تحصیلی نباشید. همیشه راهکار هایی در قانون برای جایگزینی وجود دارد. ما به این قوانین مسلطیم.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری 2019

برای ثبت نام لاتاری 2019 مدرکی از شما دریافت نمیشود. شما فقط چند فرم سفارتی تکمیل میکنید و اگر برنده لاتاری شدید باید مدارکی برای سفارت آماده کنید. پس برای ثبت نام نگران آماده نبودن مدرک تحصیلی یا پاسپورت نباشید. اگر پاسپورت ندارید مشخصات خودتان را برای موسسه حامی مهاجر مطابق شناسنامه ارسال کنید و تکمیل فرم ها را به ما بسپارید.

ثبت نام لاتاری برای متاهلین

متاهلین دو شانس برای برنده شدن دارند. هر شخصی محق است که یک بار به عنوان متقاضی اصلی یا Principal Applicant ثبت نام کند که در آن ثبت نام، اعضای خانواده اش به عنوان همراه در فرم ایشان فایل میشوند. متاهلین دو ثبت نام میکنند. یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانشان به عنوان همراه. هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزا دریافت میکند.

چه کسانی را به عنوان همراه ثبت نام کنم؟

شما باید همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال که ازدواج نکرده اند را در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنید. خاطر نشان میکنم نمیتوانید مادر یا خواهر یا سایر بستگان را وارد کنید. فقط همسر و فرزندان زیر 21 سال ازدواج نکرده.

شرایط عکس لاتاری 2019

برای تهیه عکس لاتاری گرین کارت باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید، عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل مورد قبول است. زمینه سفید، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک باشد. موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند. نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست. عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد. فقط گردی صورت باید کاملا واضح باشد. نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود.
از عکاسی هایی که فایل عکس را به شما نمیدهند خدمات عکس لاتاری دریافت نکنید. شما نیازی به چاپ عکس ندارید و فقط فایل مورد نیاز است.

نمونه عکس صحیح لاتاری

عکس لاتاری عکس لاتاری عکاسی لاتاری

عکاسی لاتاری در تهران

برای تهیه عکس لاتاری میتوانید به دفتر موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید. در ایام ثبت نام لاتاری، موسسه حامی مهاجر با عکاسان مجرب در تهران وارد قرارداد میشود و همیشه چند عکاس با مجوز در نزدیکی موسسه آماده سرویس دهی به عزیزان میباشند.

تاییدیه ثبت نام لاتاری

پس از ثبت نام باید تاییدیه ای حامی Digital signature و Confirmation No دریافت کنید. حائز اهمیت است بدانید که داشتن این دو هیچ دلیلی بر ثبت نام صحیح نیست. یعنی اگر شما یک گربه را با عکس یک تمساح در لاتاری ثبت نام کنید باز هم پس از تکمیل فرم، کدهای تاییده را دریافت میکنید. دریافت کد تاییده فقط به معنای پایان تکمیل فرم است و دلیلی بر ثبت نام صحیح یا صحت ثبت نام لاتاری نیست. فرم ثبت نام لاتاری
نمونه فرم تاییده ثبت نام

ثبت نام توسط موسسه حامی مهاجر

در صورتی که تمایل دارید ثبت نام لاتاری توسط موسسه حامی مهاجر انجام شود، یا از طریق حضور در دفتر موسسه با زررو وقت قبلی یا از طریق ثبت نام در سایت موسسه میتوانید اقدام بفرمایید. در صورتی که هنوز عکس برای لاتاری تهیه نکردید میتوانید در سایت موسسه حامی مهاجر، ثبت نام کنید و بعدا نسبت به تهیه عکس و ارسال برای موسسه اقدام بفرمایید. تا زمانی که پرونده شما تکمیل نباشد ما ثبت نام را انجام نمیدهیم و اگر اشکالی در عکس یا محتوای اطلاعات شما باشد این موارد را با هماهنگی شما رفع خواهیم کرد.

ضمانت ثبت نام صحیح در سایت موسسه حامی مهاجر

ما به شما تضمین میدهیم که ثبت نام درست و بدون اشکال برای شما و خانواده محترمتان انجام دهیم. وب سایت موسسه حامی مهاجر تنها سایت فعال در زمینه مهاجرت به آمریکاست که دارای مجوز از اتاق اصناف و نماد اعتماد از وزارت صنعت و نماد الکترونیک از وزارت ارشاد و اساسنامه کاملا مهاجرتی ثبت شده در قوه قضاییه میباشد.

مزایای ثبت نام در حامی مهاجر

موسسه حامی مهاجر یک ثبت نام صحیح برای شما انجام خواهد داد و اعلام نتایج را نیز از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد کرد. با برندگان لاتاری تلفنی تماس خواهیم گرفت و کسانی که برنده لاتاری باشند تحت حمایت های ویژه موسسه حامی مهاجر برای اخذ ویزا قرار خواهند گرفت. موسسه حامی مهاجر از ثبت نام لاتاری تا خاک آمریکا همراه شما خواهد بود.

هزینه ثبت نام لاتاری

اگر بخواهید موسسه حامی مهاجر این ثبت نام را برای شما انجام دهد هزینه ثبت نام لاتاری به شکل زیر خواهد بود. هزینه ثبت نام متقاضی اصلی هفتاد هزار تومان و به ازای هر نفر همراه مبلغ بیست هزار تومان به هزینه اضافه خواهد شد. یک زوج متاهل یعنی یک بار آقا متقاضی اصلی است و همسرش همراه که مبلغ شصت هزار تومان هزینه میشود و یک بار خانم متقاضی اصلی است و همسرش همراه که این هم مبلغ شصت هزار تومان هزینه. برای ثبت نام لاتاری غیر حضوری از طریق وب سایت موسسه مقدار 10% تخفیف برای متاهلین به صورت اتوماتیک محاسبه خواهد شد.
کسانی که در حال مطالعه این صفحه هستند در هنگام ثبت نام از طریق وب سایت، از کد تخفیف vafadari برای کسب میزان 10% تخفیف بیشتر نیز میتوانند استفاده کنند.
وضعیت تاهل و خانواده تعداد ثبت نام مجاز هزینه ثبت نام حضوری
در دفتر موسسه
هزینه ثبت نام غیر حضوری
my.hamimohajer.com
مجرد یک ثبت نام ظرفیت تکمیل 70 هزار تومان
مجرد و یک فرزند یک ثبت نام ظرفیت تکمیل 90 هزار تومان
متاهل دو ثبت نام و دو شانس ظرفیت تکمیل 162 هزار تومان
متاهل و یک فرزند دو ثبت نام و دو شانس ظرفیت تکمیل 198 هزار تومان
متاهل و 2 فرزند دو ثبت نام و دو شانس ظرفیت تکمیل 234 هزار تومان
متاهل و 3 فرزند دو ثبت نام و دو شانس ظرفیت تکمیل 270 هزار تومان
متاهل و 4 فرزند دو ثبت نام و دو شانس ظرفیت تکمیل 306 هزار تومان

نمونه ویزاهای لاتاری

ویزای برنده لاتاری ویزای برنده لاتاری ویزای برنده لاتاری ویزای برنده لاتاری
ویزای برنده لاتاری ویزای برنده لاتاری ویزای برنده لاتاری ویزای برنده لاتاری

ثبت نام لاتاری به صورت حضوری

موسسه حامی مهاجر برای رفاه حال مشتریان در بهترین نقطه تهران ( از نظر دسترسی محلی ) قرار گرفته است. آدرس ما در تهران، فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس واحد 707 میباشد. داخل برج گلدیس پنج طبقه پارکینگ و بیرون برج گلدیس سه پارکینگ طبقاتی در خدمت شماست. فلکه دوم صادقیه به فاصله کمی در شمال ترمینال آزادی است و نزدیک به متروی صادقیه. ایستگاه های BRT نیز در روبه روی برج گلدیس ایستگاه دارند. ترمینال های تاکسی رانی هم در اطراف این میدان بسیارند. آدرس موسسه حامی مهاجر

تعداد برنده لاتاری در ایران

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده تعیین مینماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. در لاتاری 2017 و لاتاری 2016 ایران 3500 ویزای اقامت دائم را در هر سال از آن خود کرد که در میان دیگر کشورها از نظر تعداد ویزا پیشتاز بوده است.

شانس برنده شدن در لاتاری

امسال شانس برنده شدن در لاتاری بیش از سالهای گذشته است. در اخبار بارها به اشتباه اعلام شده که لاتاری لغو شده، همین موضوع باعث عدم ثبت نام خیل عظیمی از مردم در این برنامه میشود و در نتیجه کسانی که مطلع هستند ثبت نام لاتاری 2019 در جریان است شانس بالاتری خواهند داشت.

ثبت نام اشتباه لاتاری وارد قرعه کشی نخواهد شد

لازم است بدانید هر ساله بیش از 50 درصد از ثبت نام های لاتاری قبل از ورود به قرعه کشی از لیست اپلیکیشن های مجاز حذف میشوند که علت این امر اشتباه در ثبت نام است. ضمنا اگر پس از برنده شدن هم در سفارت اشتباهی در ثبت نام لاتاری اتفاق افتاده باشد که در مصاحبه مشخص شود، آن تقاضا رد خواهد شد و به ویزا نخواهد رسید. پس برای ثبت نام لاتاری به کافی نت ها و اشخاص کم اطلاع مراجعه نکنید. هرساله بیش از 200 کیس برنده به ما مراجعه میکنند که به علت ثبت نام اشتباه از اخذ ویزا باز مانده اند.