اطلاعیه
با عضویت در خبرنامه ایمیلی ما و کانال تلگرام ما از آخرین اخبار مطلع باشید.
عضویت در خبرنامه

اعلام نتایج لاتاری گرین کارت 2018

 

 

آموزش پر کردن فرم DS-260

در پر کردن فرم های DS-260 نکاتی بسیار مهم وجود دارد که در صورت عدم توجه به آنها این فرم ساده میتواند دلیلی برای reject شدن شما در سفارت باشد. در ادامه این مقاله نحوه پر کردن فرم DS-260 و نکات ریز آن را خواهیم داشت. در صورتی که سوالی در زمینه این فرم داشتید در انتهای این صفحه میتوانید از فرم پرسش و پاسخ استفاده کنید. چنانچه محتوای این وبسایت را مفید دیدید لطفا مارا در شبکه های اجتماعی از طریق دکمه های پایین سایت به اشتراک بگذارید.

راهنما و آموزش نحوه پر کردن فرم DS-260

در پر کردن فرم های DS-260 نکاتی بسیار مهم وجود دارد که در صورت عدم توجه به آنها این فرم ساده میتواند دلیلی برای reject شدن شما در سفارت باشد. در ادامه این مقاله نحوه پر کردن فرم DS-260 و نکات ریز آن را خواهیم داشت. در صورتی که سوالی در زمینه این فرم داشتید در انتهای این صفحه میتوانید از فرم پرسش و پاسخ استفاده کنید. چنانچه محتوای این وبسایت را مفید دیدید لطفا مارا در شبکه های اجتماعی از طریق دکمه های پایین سایت به اشتراک بگذارید.

اطالاعات مورد نیاز فرم DS-260

قبل از شروع پرکردن فرم DS-260 نیاز به آماده سازی اطلاعاتی دارید. در زیر به شرح این اطلاعات میپردازیم.

  • پاسپورت

شما باید از شماره پاسپورت تا نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد مطابق اطلاعات پاسپورتتان در فرم وارد کنید. در بخش های خواسته شده نه چیزی کمتر و نه چیزی بیشتر وارد نکنید.

  • مشخصات شناسنامه ای پدر و مادر

برای فرم هر شخص اطلاعات پدر و مادر شخص مورد نیاز خواهد بود. اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس محل اقامت یا تاریخ وفات. برای تمام اطلاعاتی که وارد میکنید باید سندی برای ارائه به سفارت ایالات متحده داشته باشید.

  • آدرس های محل سکونت از 16 سالگی تا کنون

به صورت جداگانه از 16 سالگی حساب کنید در کجا زندگی کرده اید. آدرس دقیق تمام آن محل ها را باید ثبت کنید تا برسید به آدرس محل سکونت فعلیتان. در ارائه اطلاعات و نحوه پرکردن آدرس دقت کنید. نحوه آدرس دهی در ایالات متحده امریکا استاندارد های خودش را دارد. لطفا با اشتباه شانس خودتان را از دست ندهید.

  • اطلاعات کامل شغلی و آدرس محل کار از اولین شغل شما تا کنون

آدرس دقیق محل کار فعلی و سمت و پست و جایگاه و وظایف را باید در این فرم وارد کنید. آیا شغلی که شما وارد میکنید نیاز به دوسال آموزش مطابق قوانین اداره کار ایالات متحده دارد؟ اگر بله باید با جزئیات بیشتری مطرح شود. پس از این مرحله مشاغل سنوات گذشته را نیز عنوان کنید. کاملا جداگانه و جزء به جزء و صادقانه.

  • اطلاعات کامل تحصیلی در مقطع دوم تحصیل

مقطع دوم تحصیلی یعنی معادل مقطع پس از راهنمایی در ایران که شامل مدارس فنی حرفه ای، آموزش گاه های آزاد، دانشگاه ها و دیپلم دبیرستان تا مقطع فوق کترا خواهد بود. در پر کردن اطلاعات این بخش بسیار دقت کنید. شما همیشه اینقدر خوش شانس نخواهید بود که با اشتباه سهوی یا عمدی مجدد برنده این ویزا شوید.

  • وضعیت واکسیناسیون مطابق قوانین امریکا

در باره واکسیناسیون دربه تفصیل سخن خواهیم گفت. فقط مراقب باشید حتما در ایران در انیستیتو پاستور تمام واکسن های مورد نیاز مهاجرت را تزریق کنید و مدرک ممهور آن را با خود به ترکیه ببرید.

  • وضعیت خدمت سربازی و اطلاعات مربوطه

تاریخ شروع و محل خدمت و تاریخ پایان و توضیحات اجمالی در صورت نیاز. این مرحله نگران کننده نیست پس صادقانه پاسخ دهید.

در فرم DS-260 اطلاعات کاملی از شما دریافت میشود. این اطلاعات باید با دقت و صحت کامل وارد شود و قبل از ساین کردن حتما کنترل دقیق شود. البته این فرم در عین سادگی نکات ریزی نیز وجود دارد. در صورت خطا در این فرم باید با ویزای خودتان خدا حافظی کنید. لطفا اگر این مطلب مفید بود روی دکمه قرمز رنگ G+1 در پایین کلیک کنید و مارا در گوگل محبوب کنید تا بتوانیم خدمت گزار قشر بیشتری از مردم باشیم.

 

در صورت تمایل میتوانید تمامی پروسه کاری بعد از برنده شدنتان را از جمله پر کردن فرم DS-260 رو به ما بسپارید

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

اعلام نتایج لاتاری

اداره کنسولی وزارت امور خارجه آمریکا هیچ گونه اطلاع رسانی برای برندگان ندارد و خودتان شخصا باید در تاریخ 2 می 2017 به سایت اداره کنسولی مراجعه و نسبت به دریافت نتیجه لاتاری اقدام کنید.

اگر برنده شوید، باید سریعا نسبت به تکمیل فرمهای DS260 اقدام کنید. هر روز تاخیر در ارسال ممکن است شانس شمارا برای دریافت ویزا کم کند. فراموش نکنید 4500 نفر برنده میشوند و فقط 3500 نفر ویزا دریافت میکنند.

برنده های لاتاری که سریعتر از نتیجه مطلع میشوند نسبت به شماره کیس شان، سریعتر وقت مصاحبه میگیرند و شانس بیشتری برای دریافت ویزا دارند.

اعلام نتیجه لاتاری 2018 را به ما بسپارید تا از طریق پیامک و ایمیل شما را از وضعیت ثبت نام لاتاری تان مطلع کنیم.

واژگان کلیدی لاتاری گرین کارت

لاتاری گرین کارت ، ثبت نام لاتاری ، راهنمای لاتاری ، ثبت نام لاتاری گرین کارت ، لاتاری ، ثبت نام لاتاری 2017 ، ثبت نام لاتاری 2018 ، ثبت نام لاتاری 95 ، ثبت نام لاتاری امسال ، قرعه کشی لاتاری ، لاتاری گرین کارت 2018 ، راهنمای برندگان لاتاری ، راهنمای برنده های لاتاری ، راهنمای ثبت نام لاتاری ، نتیجه لاتاری ، نتایج لاتاری 2017 ، مشاوره لاتاری

Top
مشاوره در تلگرام
ثبت نام غیر حضوری
کانال تلگرام ما