اطلاعیه
با عضویت در خبرنامه ایمیلی ما و کانال تلگرام ما از آخرین اخبار مطلع باشید.
عضویت در خبرنامه

اعلام نتایج لاتاری گرین کارت 2018

 

 

دریافت وایت پس

مهم است بدانید این یک مجوز خروج از ایالات متحده امریکاست نه یک پاسپورت. کسانی که اقامت دائم یا موقت ایالات متحده را دارند باید در هر سال شش ماه یا 180 رود در خاک ایالات متحده امریکا حضور داشته باشند. در غیر اینصورت گرینکارت فرد خاطی با خطر مواجه خواهد شد. البته راههایی برای کسانی که بیش از شش ماه از خاک ایالات متحده امریکا دور بوده اند برای برگشت وجود دارد اما در مجموع این یک ریسک است.

پاسپورت سفید یا Re-Entry Permit

مهم است بدانید این یک مجوز خروج از ایالات متحده امریکاست نه یک پاسپورت. کسانی که اقامت دائم یا موقت ایالات متحده را دارند باید در هر سال شش ماه یا 180 رود در خاک ایالات متحده امریکا حضور داشته باشند. در غیر اینصورت گرینکارت فرد خاطی با خطر مواجه خواهد شد. البته راههایی برای کسانی که بیش از شش ماه از خاک ایالات متحده امریکا دور بوده اند برای برگشت وجود دارد اما در مجموع این یک ریسک است.

پاسپورت سفید در واقع مجوزی است برای تمدید این خروج شش ماهه تا دوسال. به این مفهوم که شما درخواست اورژانسی میدهید که نیاز دارید به مدت غیر متعارف از خاک ایالات متحده دور باشید و این مجوز به این ترتیب برای شما صادر خواهد شد.

آیا برای گرفتن پاسپورت سفید حتما باید در ایالات متحده امریکا باشم؟

بله،شخص درخواست دهنده پاسپورت سفید باید در ایالات متحده امریکا باشد چرا که در ادامه کار به فرد درخواست دهنده وقتی برای انگشت نگاری داده می شود که این مهم در امریکا انجام می شود.

مراحل اداری دریافت مجوز Re-Entry Permit

تمامی اطلاعات لازم در خصوص پاسپورت سفید در لینک http://www.uscis.gov/i-131 موجود می باشد که تنها سایت رسمی و مرجع در خصوص این مجوز هست . دستورالعمل اقدام برای درخواست این مجوز را از طریق این لینکhttp://www.uscis.gov/sites/default/files/files/form/i-131instr.pdf می توانید مطالعه کنید. متقاضیان دریافت پاسپورت سفید برای شروع کار می بایست فرم I-131 را پر کنند که از این لینکhttp://www.uscis.gov/sites/default/files/files/form/i-131.pdf فایل PDF آن قابل دریافت می باشد.

آیا برای پر کردن این فرم نیاز به SSN و گرین کارت دارم؟

در مورد SSN الزامی نیست اما در مورد گرین کارت بهتر است که داشته باشید. به هر تقدیر اگر بعد از اولین ورودتان نیاز به بازگشت داشتید با با یک کپی از ویزایی که در کنار آن مهر حاوی #A خورده است می توانید برای درخواست این مجوز حتی بدون داشتن گرین کارت هم اقدام کنید.

آیا هر فرد باید فرم جداگانه پر کند یا همه اعضای خانواده یک فرم پر میکنند؟

هر شخص باید فرم I-131 جداگانه پر کند. فرم پر شده باید به یکی از مراکز USCIS پست شود. بسته به اینکه در کدام ایالت هستید میتوانید مرکزی که باید فرم خود را به آن پست کنید از لینک زیر پیدا کنید. http://www.uscis.gov/i-131-addresses

مدارک مورد نیاز برای مجوز خروج از امریکا

 • فرم پر شده ی I-131
 • یک کپی از صفحه اول گذرنامه
 • یک کپی از ویزا و مهر ورود
 • دو قطعه عکس رنگی با پست زمینه سفید متعلق به 30 روز گذشته که در پشت آن باید مشخصات خود همراه با #A خود را مینویسید.
 • یک برگ چک و با Money order که برای افراد ۱۳ساله و جوانتر و برای افراد ۸۰ ساله و بالای ۸۰ سال مبلغ ۳۶۰ دلار و برای افراد ۱۴ تا ۷۹ ساله ۴۴۵دلار میباشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - سعید رحمتی

  سلام<br />آقای راد بسیار محتوا عالی، به امید خدا همه دوستان رو به سمت شما راهنمایی میکنم.<br />توفیق روز افزون داشته باشید.

 • سلام<br />آقای راد بسیار محتوا عالی، به امید خدا همه دوستان رو به سمت شما راهنمایی میکنم.<br />توفیق روز افزون داشته باشید.
  <br />ممنون از لطف شما. خدمت به شما افتخاریه برای ما

 • مهمان - سمیرا

  سلام<br /><br />آقای راد ممنونم بخاطر اطلاعات<br />یک سوال داشتم از خدمتون...<br />در صورتی که شخصی در یک سال به اشتباه دو بار در لاتاری ثبت نام بشه..آیا محرومیت همیشگی خواهد داشت یا تنها آن سال محروم خواهد شد؟

 • سلام<br /><br />آقای راد ممنونم بخاطر اطلاعات<br />یک سوال داشتم از خدمتون...<br />در صورتی که شخصی در یک سال به اشتباه دو بار در لاتاری ثبت نام بشه..آیا محرومیت همیشگی خواهد داشت یا تنها آن سال محروم خواهد شد؟
  <br />سامانه تشخیص تکرار ثبت نام یک ربات بر مبنای هوش مصنوعی هست. اگر تشخصی بده که شما دومرتبه ثبت تقاضا داشتید تقاضای شمارو از disqualify میکنه. البته فقط مربوط به همین سال هست.

 • مهمان - ناشناس تهرانی

  سلام<br />ببخشید میشه منو برای ثبت نام راهنمایی کنیین <br />تو راهنمای جامع نوشته که باید انگلیسی اطلاعاتمون رو وارد کنیم ولی تو قسمت ثبت نام ک فارسی هستش؟؟<br />همون قسمت فارسیش هم میگه کیبورد رو انگلیسی کنید جریان چیه؟؟؟<br />ممنون

 • در پاسخ به: مهمان - ناشناس تهرانی

  شما در حال ثبت نام در سامانه ما هستید نه سامانه رسمی. در صورتی که تمایل داشته باشید ما ثبت نام شمارو در سامانه رسمی انجام میدیم.

 • مهمان - ناشناس تهرانی

  سلام<br />اینکه نوشته هزینه نداره پس چطور 40000 تومان تو ثبت نام نوشته باید پرداخت شه<br />ی نفر منو راهنمایی کنه ممنون

 • در پاسخ به: مهمان - ناشناس تهرانی

  هزینه ثبت تقاضا در سامانه رسمی و هزینه پیش ثبت نام در سامانه ما رایگان هست.

اعلام نتایج لاتاری

اداره کنسولی وزارت امور خارجه آمریکا هیچ گونه اطلاع رسانی برای برندگان ندارد و خودتان شخصا باید در تاریخ 2 می 2017 به سایت اداره کنسولی مراجعه و نسبت به دریافت نتیجه لاتاری اقدام کنید.

اگر برنده شوید، باید سریعا نسبت به تکمیل فرمهای DS260 اقدام کنید. هر روز تاخیر در ارسال ممکن است شانس شمارا برای دریافت ویزا کم کند. فراموش نکنید 4500 نفر برنده میشوند و فقط 3500 نفر ویزا دریافت میکنند.

برنده های لاتاری که سریعتر از نتیجه مطلع میشوند نسبت به شماره کیس شان، سریعتر وقت مصاحبه میگیرند و شانس بیشتری برای دریافت ویزا دارند.

اعلام نتیجه لاتاری 2018 را به ما بسپارید تا از طریق پیامک و ایمیل شما را از وضعیت ثبت نام لاتاری تان مطلع کنیم.

واژگان کلیدی لاتاری گرین کارت

لاتاری گرین کارت ، ثبت نام لاتاری ، راهنمای لاتاری ، ثبت نام لاتاری گرین کارت ، لاتاری ، ثبت نام لاتاری 2017 ، ثبت نام لاتاری 2018 ، ثبت نام لاتاری 95 ، ثبت نام لاتاری امسال ، قرعه کشی لاتاری ، لاتاری گرین کارت 2018 ، راهنمای برندگان لاتاری ، راهنمای برنده های لاتاری ، راهنمای ثبت نام لاتاری ، نتیجه لاتاری ، نتایج لاتاری 2017 ، مشاوره لاتاری

Top
مشاوره در تلگرام
ثبت نام غیر حضوری
کانال تلگرام ما