هزینه برندگان لاتاری

کام اول - بررسی شرایط یک برنده لاتاری و هزینه های پیش رو

راهنمای برندگان لاتاری - گام اول

بعد از تبریک بابت انتخاب شدن شما برای برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا اطلاعاتی در این مورد خدمتتون میدم که قطعا میتونه راهگشای شما برای ادامه این مسیر باشه. مهاجرت موضوع بسیار سختی در زندگی هست و فارغ از نوع ویزا هر اشتباهی در طول مسیر میتونه صدمات روحی و مالی برای شما به دنبال داشته باشه.

اول اشتباهاتی که در این پروسه اتفاق میافته بررسی میکنیم. اشتباه در طول مسیر سه دسته هست. یک دسته اشتباه فقط باعث ضرر مالی میشه، مثلا شما کارهایی میکنید که اصلا نیاز نیست مثل ارزش گزاری املاک و تاییدیه های بی فایده از وزارت خانه های مختلف روی اسناد خاص که میتونه میلیون ها تومان هزینه به دنبال داشته باشه. دسته دوم باعث اضافه شدن پروسه بررسی پرونده شما خواهد شد که با توجه به تعداد مشخص و محدود ویزای لاتاری و ددلاین این برنامه احتمال نرسیدن ویزا به شمارو افزایش میده مثل کسری برخی مدارک یا عدم انجام اموری که شما برای انجامشون فقط یک روز فرصت دارید و دسته سوم اشتباه، اونهایی است که باعث عدم صدور ویزا میشه. توجه کنید که تصمیم افسر کنسولی آمریکا غیر قابل تجدید نظر هست. اگر نظر بده ویزایی به شما نمیده پس کار تمومه.

نکته قابل توجه در مورد آمریکا این هست که شما برخی موارد رو نمیتونید پیش بینی کنید و صرفا باید تجربه قبلی داشته باشید. مثلا رفتار سفارت آمریکا در مورد مرجع صدور مدرک دیپلم در ارمنستان با سفارت آمریکا در امارات متفاوته و همون مدرکی که سفارت آمریکا در امارات میپذیره ممکنه مورد پذیرش سفارت امریکا در ارمنستان نباشه یا مدارک بونافایدی که در سفارت آمریکا در امارات میدید قابل پذیرش توسط سفارت امریکا در آنکارا نیست. و نکته آخر اینکه شما سفارت انتخاب نمیکنید. شما اظهار تمایل به سفارتی میکنید اما در نهایت بسته به ترافیک کاری سفارت ها، KCC هست که تصمیم میگیره کدوم سفارت برید. پس برای سفارت خاصی برنامه ریزی نکنید. شما باید آمادگی برای هر رفتاری از هر سفارتی داشته باشید.

هزینه های یک برنده لاتاری تا آمریکا

ارقامی که اعلام میکنم برای تاریخ امروز هست و ممکنه زمانی که شما این صدا رو میشنوید این نرخ ها تغییراتی داشته باشه. شما نفری 330 دلار هزینه برای مصاحبه سفارت میپردازید و حدود 270 دلار تا 500 دلار بسته به وضعیت واکسیناسیون هزینه مدیکال خواهید پرداخت. البته هزینه مدیکال در کشور های مختلف متفاوته. هزینه تور رو به روز محاسبه کنید. در بهترین شرایط 5 روز حضور در خاک کشوری که در اون مصاحبه میکنید نیاز هست و ممکنه بسته به زمان مصاحبه این حضور تا 15 الی 20 روز هم اضافه بشه. البته راهکار برای کم کردن این زمان ها هست که به صورت کیس به کیس بسته به زمان مصاحبه قابل مانور خواهد بود. هزینه سفر به آمریکا هم در سایت های فروش بلیط قابل مشاهده است. اجاره خانه در آمریکا از 500 دلار تا 2000 دلار به صورت متوسط و عمومی در دسترس هست. البته حقوق هم به نسبت این هزینه ها بسیار بالاست و شما اگر مثلا یک گرافیست معمولی باشد ماهانه بالغ بر 6000 دلار درامد خواهید داشت.

در مورد حکم ترامپ و ممنوعیت صدور ویزا برای ایرانیان

ترامپ حکمی مبنی بر عدم صدور ویزا برای ایرانیان داد، برخی ایالات نسبت به این حکم شکایت کردند. شکایت به دیوان عالی که بالاترین مقام حکومتی آمریکا است ارجاع شده و تا انتهای ماه جون که اواسط تیر ماه خواهد بود حکم نهایی دراین مورد صادر خواهد شد. با توجه به اینکه قبلا چندین بار احکام ممنوعیت سفر ترامپ در دادگاه های پایین تر شکسته شده انتظار میرود مجدد این اتفاق بیافتد و این ممنوعیت سفر به طور کامل برچیده شود. البته این ممنوعیت صرفا مربوط به لاتاری نیست و هرگونه صدور ویزا برای ایرانیان ممنوع شده غیر از ویزای دانشجویی. این ممنوعیت به دلیل عدم تاریخ انتهایی حکم، توسط دادگاه های آمریکا مغایر قانون اساسی و قانون عمومی شناخته شده است. اما به هر حال طبق روال عادی باید حکم نهایی را دادگاه عالی صادر کند و رای آن قابل استناد برای صدور حکم های بعدی در این زمینه خواهد بود.

از کجا شروع کنیم؟

اولین کاری که یک برنده لاتاری انجام میدهد تکمیل فرم های آنلاین مربوطه است که اولین آن فرم DS-260 میباشد. در همه جا میخوانید که هر کسی زودتر این فرم را تکمیل و ارسال کند زودتر مصاحبه میشود و شانس بیشتری دارد. این جمله اشتباه است. هر شخصی که برنده لاتاری شد یک شماره پرونده دارد. این شماره تعیین کننده نوبت مصاحبه خواهد بود. پس در تکمیل فرم عجله

 

hot www.greencard-lottery.iry

ثبت نام لاتاری 2020

تا مشخص شدن حکم دادگاه عالی در مورد وضعیت حکم ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا، ثبت نام یا پیش ثبت نام لاتاری در این وب سایت انجام نخواهد شد. به محض مشخص شدن وضعیت لاتاری 2020 از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد.جهت دریافت راهنمایی از طریق آیدی تلگرام @visa2019 ارتباط بگیرید.

اعلام نتایج لاتاری 2019

جهت دریافت نتایج توسط موسسه حامی مهاجر فرم زیر را تکمیل کنید.

دریافت راهنمایی از طریق تلگرام با آیدی @visa18

عضویت در خبرنامه حامی مهاجر

جهت دریافت آخرین اخبار مهاجرت در خبر نامه و کانال تلگرام ما  عضو شوید. 

 

مشاوره برندگان لاتاری

  • آدرس : تهران صادقیه برج گلدیس واحد ۷۰۷ مراجعه فقط با هماهنگی قبلی

جهت رزرو وقت مشاوره برای برندگان لاتاری

 

  • 02144281483
  • 02144281489

تلفن ها فقط جهت رزرو وقت مشاوره میباشد و اوپراتور امکان مشاوره و راهنمایی شما را ندارد.

جستجو

phone
021-44215818
021-44215866
telegram راهنمای برندگان لاتاری 2019