اطلاعیه
با عضویت در خبرنامه ایمیلی ما و کانال تلگرام ما از آخرین اخبار مطلع باشید.
عضویت در خبرنامه

اعلام نتایج لاتاری گرین کارت 2018

 

 

هزینه زندگی در آمریکا

در این مقاله اطلاعات مستندی در باب زندگی در ایالات متحده آمریکا و هزینه های جاری و معمول زندگی در آمریکا خواهید خواند، سعی شده است اطلاعات مستند و از منابع موثق ترجمه و تهیه شود.

هزینه زندگی در آمریکا

در این مقاله اطلاعات مستندی در باب زندگی در ایالات متحده آمریکا و هزینه های جاری و معمول زندگی در آمریکا خواهید خواند، سعی شده است اطلاعات مستند و از منابع موثق ترجمه و تهیه شود.

اجاره خانه

اگر شما یک مهاجر به آمریکا هستید مهم ترین خرجتان برای سکونت در امریکا هزینه اجاره است.مثلا اجاره یک آپارتمان تکخوابه در شهری مثل دالاس به طور متوسط ماهی 700 دلار است که همین خانه در ایالت کالیفرنیا میتواند بیش از 1000 دلار باشد علاوه بر این ها جداگانه باید مبلغی بین 40 تا 80 دلار هم بسته به فصل و میزان مصرف برای هزینه انرژی تان در نظر بگیرید و هم برای بیمه خانه تان که در انجا الزامیست باید مبلغی حدود 12 دلار کنار بزارین.

هزینه درمان

برعکس هزینه مواد خوراکی در آمریکا که بسیار پایین است مخارجی مانند تعمیرات، بیمه و خدمات درمانی بسیار زیاد است . برای همین مردم این کشور به پیشگیری اهمیت بیشتری می دهند و به همین علت زیاد ورزش می کنند. اگر شما در امریکا زندگی میکنید و بیمه نباشید یک سرماخوردگی ساده و تزریق آنتی بیوتیک برای شما حداقل 110 دلار خرج دارد البته اگر بیمه باشید حدود 80 درصد ار طرف بیمه به شما کمک خواهد شد در حالی که ایران فقط 30 درصد هزینه های درمانی را پوشش می دهند

مواد خوراکی

  • شیر: ساکنان آمریکا می توانند خیلی راحت مواد خوراکی ارزان قیمت تهیه کنند. مثلا یک گالن شیر (3.78 لیتر یا همان چهار لیتری خودمان) بین 2.5 تا 3 دلار قیمت دارد. که در ایران بسیار گرون تر است.
  • تخم مرغ: قیمت یک شانه تخم مرغ که در آمریکا حدود سه دلار است یا یک بسته تخم مرغ رسمی دوازده تایی حدود 4.5 دلار است.
  • روغن و کره: کره که در ایران بارها دچار نوسانات قیمتی شده است در امریکا بسیار ارزان است. فیمت هر پوند آن (معادل 454 گرم) سه دلار است نیم پوند پنیر درجه یک خامه ای هم 2.38 دلار و یک گالن روغن مایع هم حدود 9 دلار است و کیلوی سکر کمتر از یک دلار است.
  • گوشت و برنج: قیمت گوشت در آمریکا با میوه و سبزیجات بسیار متفاوت است. درجه یک گاو کیلویی 10 دلار، گوشت چرخ کرده 11 دلار و سینه مرغ آماده 4.5 دلار قیمت دارد و برنج هندی که در سبد غذایی ان ها جایگاه ثابتی ندارد کیلویی 10 تا 13 دلار قیمت دارد.

تلویزیون و اینترنت

در آمریکا برای تماشای کانال های تلویزیونی هم باید هزینه جداگانه پرداخت کنید. مثلا باید برای دریافت 80 کانال ماهانه 40 دلار بپردازید و همچنبن میتوانید با پرداخت شبی یک دلار فیلم کرایه کنید با 10 دلار اشتراک ماهانه بگیرید. و برای این که روی تلفن همراهتون اینترنت پرسرعت با مکالمه رایگان داشته باشید باید بین 40 تا 60 دلار ماهانه پول بدهید.

تلفن همراه

کار دیگه ای که برای استفاده همزمان اینترنت و تلفن همراه می توانید بکنید این است که مثلا یک گوشی 700 دلاری را با قیمت 150 دلار به مدت دو سال بگیرید. حتی گوشی های قدیمی تر مثل Iphone 4s را به صورت رایگاه می توانید دریافت کنید و ماهی 65 تا 90 دلار براساس حجم دانلود مورد نیاز هزینه بپردازید.

مالیات بر ارزش افزوده

هر چیزی که در امریکا می خرید باید مالیاتی حدود 8 درصد روی ان پرداخت کنید که در ایران با نام مالیات بر ارزش افزوده شناخته میشه که در ایران این رقم 6 درصد است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

اطلاع رسانی نتیجه لاتاری گرین کارت از طریق پیامک و ایمیل به شما

0 ریال
کد امنیتی

واژگان کلیدی لاتاری گرین کارت

لاتاری گرین کارت ، ثبت نام لاتاری ، راهنمای لاتاری ، ثبت نام لاتاری گرین کارت ، لاتاری ، ثبت نام لاتاری 2017 ، ثبت نام لاتاری 2018 ، ثبت نام لاتاری 95 ، ثبت نام لاتاری امسال ، قرعه کشی لاتاری ، لاتاری گرین کارت 2018 ، راهنمای برندگان لاتاری ، راهنمای برنده های لاتاری ، راهنمای ثبت نام لاتاری ، نتیجه لاتاری ، نتایج لاتاری 2017 ، مشاوره لاتاری

Top
مشاوره در تلگرام
ثبت نام غیر حضوری
کانال تلگرام ما