اعلام نتایج لاتاری گرین کارت 2018

 

 
شنبه, 22 خرداد 1395 01:39

ثبت نام لاتاری گرین کارت امریکا

Written by 
Rate this item
(28 votes)

ثبت نام لاتاری گرین کارت

نکاتی بسیار ظریف و حساس در باره ثبت نام به ظاهر ساده لاتاری گرین کارت وجود دارد که در ادامه این مقاله به شرح آن خواهیم پرداخت. پیش از آن لازم به تذکر است که حتما و حتما پیش از ثبت نام بخش الزامات لاتاری گرین کارت را مطالعه بفرمایید تا در پروسه ثبت تقاضا دچار اشتباه نشوید.

ثبت نام لاتاری گرین کارت امریکا که در ایران به لاتاری مشهور است و واژه صحیح آن "ثبت تقاضای ویزای دایورسیتی" میباشد هر ساله در یک ماه مشخص از سال انجام میشود. در این جمله دو نکته قرار دارد. اول اینه وبسایت رسمی KCC ایالات متحده امریکا که بر اساس قوانین مهاجرت و اقامت مصوبه 1990 اقدام به ثبت تقاضا میکند فقط یک ماه در سال باز میشود و دوم اینکه متقاضیان این ویزا، فقط متقاضی ویزا هستند و ثبت نام لاتاری اصلا به مفهوم صدور ویزا نیست.

تاریخچه ثبت نام لاتاری

برنامه ویزای دایورسیتی از سال 1994 ، 3مرتبه در فوریه، یکبار در نوامبر و چندین بار در اکتبر اجرا شده. موسسه مسئول این پروژه در 2000 تغییر کرد. مرکز قبلی منصوب ملی ویزا در پورتس موث این وظیفه را به مرکز کنسولی کنتاکی منتقل کرد که از آن پس کلیه امور مربوط به اپلیکیشن های این نوع ویزا را مسئول بوده است. در سال اول این امکان وجود داشت که هر شخصی چندین بار ثبت نام داشته باشد. که این مسئله مشکلاتی برای این سازمان در بر داشت و البته در صورت ثبت نام شاید 1000 مرتبه توسط یک فرد امکان برنده شدن نزدیک به 100% میرسید. اما پس از آن جلوی این امر گرفته شد و هرکس در هر سال مجوز فقط یک ثبت نام را داشت.

تعداد برنده لاتاری در ایران

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده تعیین مینماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. در لاتاری 2017 و لاتاری 2016 ایران 3500 ویزای اقامت دائم را در هر سال از آن خود کرد که در میان دیگر کشورها از نظر تعداد ویزا پیشتاز بوده است.

شانس برنده شدن در لاتاری

با این وجود همچنان شانس بالایی برای برنده شدن در لاتاری گرین کارت وجود دارد. پس از الکترونیکی شدن پروسه ثبت نام لاتاری گرین کارت در سال 2003 تعداد ثبت نام ها از 13 میلیون به 6 میلیون در سال رسید. به نظر میرسد رویه های جدید این سازمان شانس کسانی که برای سال 2018 و پس از آن را ثبت نام میکنند را بالا میبرد. در لاتاری 2017 که در سال 2016 اعلام نتیجه شد، از بین هر 150 متقاضی، یک نفر ویزا دریافت کرد.

ثبت نام اشتباه لاتاری وارد قرعه کشی نخواهد شد

لازم است بدانید هر ساله بیش از 50 درصد از ثبت نام های لاتاری قبل از ورود به قرعه کشی از لیست اپلیکیشن های مجاز حذف میشوند که علت این امر اشتباه در ثبت نام است. ضمنا اگر پس از برنده شدن هم در سفارت اشتباهی در ثبت نام لاتاری اتفاق افتاده باشد که در مصاحبه مشخص شود، آن تقاضا رد خواهد شد و به ویزا نخواهد رسید. پس برای ثبت نام لاتاری به کافی نت ها و اشخاص کم اطلاع مراجعه نکنید. هرساله بیش از 200 کیس برنده به ما مراجعه میکنند که به علت ثبت نام اشتباه از اخذ ویزا باز مانده اند.

رویا پردازی نکنید.

لاتاری گرین کارت امریکا در حقیقت قرعه کشی برای اجازه اقامت دائم امریکاست برای شما در صورتی که در این قرعه کشی کامپیوتری انتخاب شوید. نه به کسی خانه ای داده میشود نه پولی. فقط و فقط ویزای اقامت دائم ایالات متحده امریکا آن هم با تشریفات مرسوم و پس از تایید شما توسط افسر سفارت.

آیا خودمان میتوانیم ثبت نام اینترنتی کنیم؟

نکاتی در رابطه با پر کردن فرم های مربوط به ویزای دایورسیتی ایالات متحده امریکاست که اکثر افراد آن را نادیده میگیرند و بسیار دیده شده که پس از برنده شدن، در مصاحبه سفارت با کمال تعجب ریجکت میشوند. یعنی برنده شدن به معنای دریافت ویزا نیست. نکته اینجاست که برای تقاضای ویزای هر کشوری باید مطابق قوانین آن کشور فرم های مربوط به ویزا پر شوند. پس انتظار نداشته باشیم که با عدم آگاهی از این مقوله، با یک ثبت نام اشتباه، پس از برنده شدن برای ما ویزا صادر شود. به بیان ساده تر، حتی برنده شدن در لاتاری گرین کارت به معنای صدور ویزا نیست. ثبت نام باید مطابق قوانین و ضوابط انجام شود برای همین موضوع است که پای وکلای بین الملل وسط می آید و با توجه به عدم آشنایی عموم مردم با قوانین کشور مقصد این مهم به وکیل یا آژانسی مسلط به موضوع سپرده میشود.

مثالی از اشتباهات فاحش که به عدم صدور ویزا ختم میشوند.

در بخش مدرک تحصیلی گزینه "دیپلم دبیرستان" و "مدرسه فنی حرفه ای" وجود دارد. در کشور ما بر اساس قوانین ما، این دو مدرک، دیپلم هستند. اما اگر در فرم گزینه دیپلم را انتخاب کنید، حتی با برنده شدن هم شانسی برای اخذ ویزا از سفارت نخواهید داشت. زیرا مطابق قوانین ایران فرم ها را پر کردید نه مطابق قوانین امریکا. یا اینکه شما نمیدانید آیا با ثبت تقاضای همسر برای همسر شانس شما دوبرابر خواهد شد یا به طور کلی شما از حضور در قرعه کشی به دلیل تکرار تقاضا حذف میشوید و یا عکس که مهمترین بخش ماجراست.

چند نکته کلیدی

1. متاهلین میتوانند دو مرتبه ثبت نام لاتاری انجام دهند. یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندان زیر 21 سال و ازدواج نکرده به عنوان همراه و یک مرتبه خانم به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندان به عنوان همراه. هریک اگر برنده شوند کل اعضای خانواده مهاجرت خواهد کرد.

2. اگر دیپلم دبیرستان ندارید برای ثبت نام باید شرط شغلی مطابق با اداره کار ایالات متحده آمریکا را داشته باشید. دقت کنید که دیپلم دبیرستان در ایالات متحده یعنی 12 سال تحصیل. یعنی دیپلم نظام قدیم یا پیش دانشگاهی برای نظام جدید. 

3. شرط کار برای متقاضیانی مهم است که دیپلم ندارند. مشاغلی همچون مدیریت عامل یا مدیریت تولید یا طراح وبسایت یا طراح گرافیک میتواند در این مهم کافی باشد. دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته که نیاز به دو سال آموزش داشته باشد!!

4. مجردین که هم دیپلم دارند هم زیر 21 سال میتوانند هم زیر مجموعه پدر باشند هم زیر مجموعه مادر و هم به صورت مستقل به عنوان متقاضی اصلی اقدام کنند و این تعداد ثبت نام هیچ اشکالی در پروسه ایجاد نخواهد کرد.

توصیه ما به شما

1. به کافی نت ها مراجعه نکنید. آنها فقط یک فرم را با اعتماد به نفس کاذب پر میکنند که هیچ آگاهی از زمینه آن ندارند.

2. به آژانس های مسافرتی مراجعه نکنید. لاتاری بر خلاف ظاهر ساده آن یک امر حقوقی است و آژانس های مسافرتی زمینه فعالیت متفاوتی دارند و ممکن است از روی علاقه به پول این خدمات را به شما ارائه دهند.

3. به وبسایت رسمی KCC مراجعه کنید و با صرف چند روز زمان نسبت به مطالعه تمام قوانین این ویزا اقدام بفرمایید تا بتوانید ثبت تقاضایی صحیح داشته باشید و یا با مراجعه به وبسایت inmotion.ir و پر کردن فرم های فارسی، این مهم را به ما بسپارید. با ثبت نام در سایت فارسی inmotion.ir اطلاعات شما را فارسی دریافت میکنیم و پس از پالایش و اصلاح و هماهنگی تلفنی با ما 4 اکتبر 2016 در سایت رسمی KCC ثبت خواهیم کرد. برای ثبت نام در سایت inmotion میتوانید اطلاعات اولیه را تکمیل کنید و بعدا نسبت به اضافه کردن عکس مناسب اقدام کنید. به ترتیبی که در سایت ما ثبت تقاضا انجام شود در سایت KCC ثبت خواهیم کرد. شما بدون نگرانی و دغدغه زمان میتوانید در در این سامانه عضو شوید و بدون نگرانی از حاشیه های این پروسه، از ثبت تقاضای شرکت در قرعه کشی تا اعلام نتایج آن را بر عهده ما قرار دهید.

ما سه پیشنهاد برای شما داریم .

1. با ثبت نام رایگان در سایت ما، در خبرنامه ما عضو شوید و با عضویت در تلگرام ما از اخبار لجظه به لحظه لاتاری با خبر شوید و با مطالعه قوانین KCC خودتان برای خودتان ثبت نام کنید.

2. با رزرو ثبت نام غیر حضوری در سایت inmotion.ir و ارسال اطلاعاتتون در این سایت به محض بازشدن سایت KCC ثبت نامتان را به ما بسپارید. ( ظرفیت محدود به علت زمان محدود ثبت نام )

3. در صورتی که بنا به هر دلیلی تمایل به حضور در موسسه حقوقی مهاجرتی فرهنگ، در هنگام ثبت نام داشتید میتوانید برای رزرو وقت با شماره های موسسه تماس بگیرید و با پرداخت هزینه ثبت نام، زمان ثبت نام لاتاری خودتان را رزرو کنید. ( ظرفیت بسیار محدود )

 

سامانه اطلاع رسانی رایگان

رایگان

سالانه
 • اطلاع رسانی ایمیلی
 • اطلاع رسانی پیامکی
 • اطلاع رسانی تلفنی 
 • مشاوره تلفنی
 • پشتیبانی در انجمن
 • بررسی اطلاعات ثبت نام و عکس
 • مراجعه حضوری برای ثبت نام لاتاری
 • ثبت نام لاتاری توسط کارشناسان موسسه
 • پیگیری نتیجه ثبت نام و اعلام تلفنی
رزرو ثبت نام حضوری

60,000

سالانه
 • اطلاع رسانی ایمیلی
 • اطلاع رسانی پیامکی
 • اطلاع رسانی تلفنی 
 • مشاوره تلفنی
 • پشتیبانی در انجمن
 • بررسی اطلاعات ثبت نام و عکس
 • مراجعه حضوری برای ثبت نام لاتاری
 • ثبت نام لاتاری توسط کارشناسان موسسه
 • پیگیری نتیجه ثبت نام و اعلام تلفنی
Read 95424 times Last modified on دوشنبه, 05 مهر 1395 20:24
موسسه حامی مهاجر

موسسه غیر تجاری حامی مهاجر با اساسنامه مهاجرتی به شماره ثبت 40059 واقع در ایران، تهران، فلکه دوم صادقیه برج گلدیس واحد 707، تنها موسسه مهاجرتی با اساسنامه مهاجرتی در ایران است که به صورت تخصصی در حوزه لاتاری گرین کارت آمریکا فعالیت میکند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

بارگذاری نظرات قدیمی تر
 • مهمان - Atefehakbari1375@gmail.com Akbari

  در پاسخ به: مهمان - عاطفغه

  با سلام و تشکر از مدیریت لاتاری

 • مهمان - سید محمود

  سلام اگر امسال بخواهم ثبت نام کنم چه مدارکی را باید از قبل آماده کنم تا زمان را ازدست ندهم .منظورم اینه که ثبت نامم روز اول باشه .متشکرم .متاهل ودو فرزند دارم که متولد دوم مرداد ۷۴ و پانزدهم تیر۸۴ و خودم لیسانس تکنولوژی عمران و همسرم فوق دیپلم ادبیات فارسی میباشد.ممنون از راهنمای شما

 • با سلام و يك نقاشم و به سبك هايپر رئال نقاشى ميكنم مدرك بين المللى نقاشى از وزارت ارشادو دارم لطفاً من و براى ثبت نام راهنمايي كنيد ممنون

 • مهمان - Amirparsa

  سلام خسته نباشید در صورت برنده شدن در لاتاری میتوانیم اعضا ی خانواده (بچه / زن ) را با خود ببریم ؟ یا فقط برای یک نفر است؟

 • مهمان - سعيد

  اگر كسي در لاتاري برنده شود وضعيت خانه و كار در امريكا براي ان شخص چه ميشود. با توجه به اين كه زبان هم بلد نيست.آيا كمپ هايي هست كه وقتي برنده شدن به انجا بروند و خانه و كار داشته باشن تا زبان هم ياد بگيرن؟

 • مهمان - سعيد

  البته اينم بگم كه من متاهلم و يك بچه يك ساله هم دارم. نميخوام بلخره ١درصد شانسم زد و رفتم اونجا آواره بشم. بيشتر ترسم از بابته خانوادس. ممنون

 • مهمان - Payam

  سلام جناب راد من در تبریز زندگی میکنم مدرک تحصیلی بنده فوق دیپلم طراحی صنعتی است شغل بنده یک کارخونه در شهرک سلیمی دارم که الان بعلت وضعیت اقتصادی فعلا تعطیله تو کار گلخونه پرورش خیار و گوجه فرنگی هم هستم تو کار پرورش مرغ محلی و بلدرچین هم هستم با وجود این شغلها کدوم بدرد بخوره برای ثبت نام لاتاری . من عضو کانال تلگرام هم هستم تو سایتتون هم عضوم ولی تا حالا موفق به پر کردن هیچ فرمی نشدم لطفا شماره حساب برای پرداخت برام بفرستین و میخوام موسسه شما ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ رو در صورت امکان برام انجام بدن. در ضمن بنده متاهل هستم و در دو مرحله میخوام ثبت نام بشم یعنی نفر اصلی یکبار خودم و بار دوم نفر اصلی همسرم باشن . با نهایت احترام

 • مهمان - Payam

  سلام جناب راد من در تبریز زندگی میکنم مدرک تحصیلی بنده فوق دیپلم طراحی صنعتی است شغل بنده یک کارخونه در شهرک سلیمی دارم که الان بعلت وضعیت اقتصادی فعلا تعطیله تو کار گلخونه پرورش خیار و گوجه فرنگی هم هستم تو کار پرورش مرغ محلی و بلدرچین هم هستم با وجود این شغلها کدوم بدرد بخوره برای ثبت نام لاتاری . من عضو کانال تلگرام هم هستم تو سایتتون هم عضوم ولی تا حالا موفق به پر کردن هیچ فرمی نشدم لطفا شماره حساب برای پرداخت برام بفرستین و میخوام موسسه شما ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ رو در صورت امکان برام انجام بدن. در ضمن بنده متاهل هستم و در دو مرحله میخوام ثبت نام بشم یعنی نفر اصلی یکبار خودم و بار دوم نفر اصلی همسرم باشن . با نهایت احترام

 • مهمان - نسیم

  چرا وقتی سایت لاتری باز میکنم فرم ثبت نام نمیاد

 • مهمان - یسنا

  با سلام و احترام
  بنده دانشجوی ترم آخر ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل هستم. تجربه کاری دارم چند سال، اما متاسفانه یک سال گذشته جایی مشغول نبودم.
  البته گواهینامه هایی مرتبط با رشته تحصیلیم و دانشی نسبی در زبان انگلیسی دارم.
  با این تفاسیر ، شرایط بنده رو چطور ارزیابی میکنید؟

واژگان کلیدی لاتاری گرین کارت

لاتاری گرین کارت ، ثبت نام لاتاری ، راهنمای لاتاری ، ثبت نام لاتاری گرین کارت ، لاتاری ، ثبت نام لاتاری 2017 ، ثبت نام لاتاری 2018 ، ثبت نام لاتاری 95 ، ثبت نام لاتاری امسال ، قرعه کشی لاتاری ، لاتاری گرین کارت 2018 ، راهنمای برندگان لاتاری ، راهنمای برنده های لاتاری ، راهنمای ثبت نام لاتاری ، نتیجه لاتاری ، نتایج لاتاری 2017 ، مشاوره لاتاری

مشاوره در تلگرام
ثبت نام غیر حضوری
کانال تلگرام ما