اعلام نتایج لاتاری گرین کارت 2018

 

 
دوشنبه, 25 مرداد 1395 14:42

مستر کارت و ویزا کارت برای ایرانیان

Written by 
Rate this item
(2 votes)

جزئیات صدور مسترکارت برای ایرانیان

در راستای توسعه همکاریهای دو جانبه به ویژه تعاملات مالی، شرکت پست در زمینه خدمات مستر کارت با شرکت ویژن کارت ایرانیان مشارکت می کند و متقاضیان پس از دریافت کارت از طریق وب سایت شرکت مذکور می توانند نسبت به شارژ کارت صادره اقدام کنند.

در حال حاضر خدمات مستر کارت از طریق دفاتر پست سهند واقع در خیابان شهید بهشتی و منطقه 15 پستی واقع در خیابان شهید مفتح به شهروندان ارایه می شود. همچنین از اول شهریورماه سال جاری، در تمامی مناطق پستی تهران و از اول مهرماه در 170 واحد منتخب سراسر کشور، مستر کارت ثبت نام و صادر خواهد شد.

خرید با مسترکارت

نکته شایان توجهی که در این زمینه وجود دارد این است که مستر کارت های صادر شده با آدرس متقاضی در ایران خواهند بود و هنگام خرید از سایت های آمریکایی یا فروشگاه هایی که تابعیت آمریکایی دارند به علت تحریم های ایالتی همچنان از پذیرش این کارت ها خودداری خواهند کرد و قطعا محدودیت هایی در خرید خواهید داشت. البته شایان توجه است که شما میتوانید با پرداخت هزینه هایی تحت عنوان کارمزد به شرکت های واسط با آدرس تاجیکستان یا دیگر کشور ها از طریق بانک های اروپایی به صورت مستقیم اقدام به اخذ کارت اعتباری کنید که خرید با چنین کارت هایی نیازمند استفاده از VPN برای تغییر آی پی خواهد بود. زیرا با اولین استفاده از آی پی ایران احتمال مسدودی حساب شما وجود دارد.

Read 4764 times
موسسه حامی مهاجر

موسسه غیر تجاری حامی مهاجر با اساسنامه مهاجرتی به شماره ثبت 40059 واقع در ایران، تهران، فلکه دوم صادقیه برج گلدیس واحد 707، تنها موسسه مهاجرتی با اساسنامه مهاجرتی در ایران است که به صورت تخصصی در حوزه لاتاری گرین کارت آمریکا فعالیت میکند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

واژگان کلیدی لاتاری گرین کارت

لاتاری گرین کارت ، ثبت نام لاتاری ، راهنمای لاتاری ، ثبت نام لاتاری گرین کارت ، لاتاری ، ثبت نام لاتاری 2017 ، ثبت نام لاتاری 2018 ، ثبت نام لاتاری 95 ، ثبت نام لاتاری امسال ، قرعه کشی لاتاری ، لاتاری گرین کارت 2018 ، راهنمای برندگان لاتاری ، راهنمای برنده های لاتاری ، راهنمای ثبت نام لاتاری ، نتیجه لاتاری ، نتایج لاتاری 2017 ، مشاوره لاتاری

مشاوره در تلگرام
ثبت نام غیر حضوری
کانال تلگرام ما